مجله ماشین

تازه های دنیای خودرو

دسته بندی

نقد و بررسی

بی‌‌ام‌و X2 2018 جدید قبل از رونمایی رسمی رونمایی شد

بی‌‌ام‌و X2 2018 جدید با بیتابی تمام چهره ی رسمی و استتار شده ی خود را نمایان کرد.

بی‌‌ام‌و X2 2018 جدید قبل از رونمایی رسمی در اواخر امسال، چهره ی خود را در صفحات وب نشان داد. مجموعه ای از تصاویر این خودرو توسط وب سایت Highsnobiety منتشر شده است و بی‌‌ام‌و X2 2018 جدید را در یک پوشش منحصر بفرد نشان می دهد. این تصاویر نشان دهنده ی این است که این خودروی جدید خودروساز باواریایی یک خودروی کراس اوور راحت شهریست.

 

بی‌‌ام‌و X2 2018 جدید قبل از رونمایی رسمی رونمایی شد

 

این تصاویر مشخص می کنند که طراحان بی‌‌ام‌و X2 2018 ویژگی های متعددی را از چیزی که از این خودرو در سال ۲۰۱۶ در نمایشگاه پاریس نشان داده شد برداشت کرده اند و تغییرات عمده ای را در آن بوجود نیاورده اند. طراحی قسمت جلوی این خودرو مورد بازنگری قرار گرفته است و برای اولین بار بخش پایینی دو ورودی هوا طوری طراحی شده اند که از قسمت بالایی بیشتر مشخص باشند.

 

بی‌‌ام‌و X2 2018 جدید قبل از رونمایی رسمی رونمایی شد

 

 

بی‌‌ام‌و X2 2018 جدید ، متفاوت از برادرانش!

بی‌‌ام‌و X2 2018 جدید بر خلاف مدل های X5 و X6 یک خودروی پنج درب است و به این دو مدل شبیه نیست، اما همچنان بر طبق ویژگی های معمول خودرو های بی‌ام‌و ، با یک خط سقف پایین تر از خودرو های مینی و رنجروور اووک، یک کراس اوور پویا، ظریف و اسپرت خواهد بود. بی‌‌ام‌و X2 2018 جدید در پلتفرم چرخ های جلو متحرک UKL1، با خودرو های بی‌ام‌و X1 و مینی کانتریمن جدید مشترک است. این کراس اوور یکی از ۲۳ مدل کاملاً جدیدیست که ما بر روی این پلتفرم خواهیم دید.

 

بی‌‌ام‌و X2 2018 جدید قبل از رونمایی رسمی رونمایی شد

 

همچنین این مدل جدید در محدوده ی پیشرانه هایش هم با X1 مشترک است. این محدوده، مجموعه ای از پیشرانه های بنزینی و دیزلی سه و چهار سیلندر توربو با قدرت های بین ۱۱۶ و ۲۳۱ اسب بخار می باشد. همچنین یک نسخه ی M Performance هم از این خودرو با نام  X2 M35i xDrive در دسترس خواهد بود که قدرتش ۳۰۰ اسب بخار خواهد بود.

 

بی‌‌ام‌و X2 2018 جدید قبل از رونمایی رسمی رونمایی شد

 

تمام نسخه های بی‌‌ام‌و X2 2018 جدید بصورت استاندارد دارای سیستم چرخ های جلو متحرک خواهند بود و سیستم همه ی چرخ ها متحرک xDrive اختیاری می باشد. اگرچه اکثر این نسخه ها فقط می توانند به یک گیربکس اتوماتیک مجهز شوند، اما یک گیربکس شش سرعته ی دستی هم برای انتخاب در دسترس خواهد بود.

 

بی‌‌ام‌و X2 2018 جدید قبل از رونمایی رسمی رونمایی شد

 

 

یک مدل امیدوار کننده برای کمپانی باواریایی

مطمئناً بی‌‌ام‌و X2 2018 جدید یکی از اتومبیل های سری X است که در فروش کلی کمپانی تغییر عمده ای ایجاد خواهد کرد. این کراس اوور با قیمتی بین قیمت مدل های X1 و X3 مشتریان جدیدی را به سمت این برند خواهد کشاند و خریداران زیادی را جذب خواهد کرد. این مدل به همراه X1 جدید در کارخانه ی رگنسبورگ بی‌ام‌و در آلمان تولید خواهد شد.

 

 

 

 

منبع : bmwblog.com

گردآوری : مجله ی شهر ماشین

نظرات :

دیدگاه خود را ثبت کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *