مجله ماشین

تازه های دنیای خودرو

دسته بندی

ویدئو : لکسس خودروی فضایی SKYJET را در فیلمی علمی تخیلی رونمایی می کند

کمپانی لکسس خودرویی از آینده را به نمایش می گذارد که ۷۰۰ سال جلوتر از زمان ما خواهد بود. کمپانی لکسس با نمایش فضاپیمای SKYJET در فیلم علمی تخیلی Valerian and the City of a Thousand  که ۲۱ ژولای بر روی پرده ی سینماها اکران خواهد شد و با نمایش دو تبلیغ از این فیلم تماشاچیان و طرفداران خود را تشویق می کند تا نگاهی عمیق تر و از نزدیک به SKYJET بیندازند.

 

لکسس خودروی فضایی SKYJET را در فیلم علمی تخیلی رونمایی می کند

 

SKYJET یک وسیله ی تعقیب کننده تک سرنشین است که با همکاری EuropaCrop شرکت اروپایی سازنده فیلم طراحی و ساخته شده است و توسط شخصیت اصلی فیلم Valerian با بازی Dane DeHaan مورد استفاده قرار خواهد گرفت. تبلیغ نشان میدهد که چطور کمپانی لکسس رویایی ۷۰۰ سال جلوتر از زمان حال را در سر می پروراند و تبلیغ بعدی روند طراحی و تولید SKYJET را نشان می دهد. همچنین این ویدئو تبلیغاتی شامل پشت صحنه فیلم، مصاحبه با Dane DeHaan، تهیه کننده ی فیلم Besson Sillas و طراح فیلم و کمپانی لکسس می باشد.

مدیر برند و بازاریابی جهانی کمپانی لکسس می گوید: ” کمک به طراحی و ساخت SKYJET این امکان را برای ما فراهم آورد تا دید بازتری نسبت به حمل و نقل در ۷۰۰ سال آینده پیدا کنیم همچنین فرصت خوبی را فراهم آورد تا برخی از ایده های شگفت انگیز لکسس را به نمایش بگذاریم.” او همچنین تاکید می کند که : ” محتوی این تبلیغات به هیجان و اشتیاق برای دیدن فیلم می افزاید و ما بسیار خوشحالیم که بخشی از این پروژه ی فوق العاده و جاه طلبانه بودیم. ”

 

لکسس خودروی فضایی SKYJET را در فیلم علمی تخیلی رونمایی می کند

 

پخش تبلیغ ۳۰ ثانیه ای فیلم از ۲۲ ژوئن بر روی شبکه ی کابلی و بیلبوردهای تبلیغاتی میدان تایمز نیویورک آغاز خواهد شد این در حالی است که تبلیغ کامل تر این فیلم بر روی شبکه های اجتماعی و دیجیتال صورت خواهد گرفت. این فیلم بر گرفته از یک داستان مصور فرانسوی به نام Valerian and the City of Thousand Planets است و کارگردانی آن را Luc Besson به عهده دارد. پیش تر هم فیلم علمی تخیلی به نام The Fifth Element در سال ۱۹۹۷ از روی همین داستان مصور ساخته شده بود.

فقط محض اطلاع باید بگوییم که جلو پنجره ی معروف لکسس تا ۷۰۰ سال آینده پا برجا خواهد بود.

 

 

 

 

 

منبع : motortrend.com

ترجمه : مجله ی شهرِ ماشین

 

نظرات :

دیدگاه خود را ثبت کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *