مجله ماشین

تازه های دنیای خودرو

دسته بندی

ویدئو : تیزر مرسدس X کلاس قبل از رونمایی در ۱۸ جولای منتشر شد

مرسدس اولین تیزر از X کلاس را قبل از رونمایی رسمی از این خودرو در ۱۸ جولای، منتشر کرد. با توجه به مدل مفهومی مرسدس X کلاس ، نسخه ی تولیدی این خودرو وظیفه ی ترکیب کردن ظرافت و مشخصات لوکس با عملیات و فعالیت های روزمره را بعهده دارد.

 

تیزر مرسدس X کلاس قبل از رونمایی در 18 جولای منتشر شد

 

این تیزر فقط چشم انداز محدودی از این تراک را بما نشان می دهد اما می توانیم این را ببینیم که مرسدس X کلاس دارای یک جلو پنجره ی عمودی که از طرفین با چراغ های جلوی LED احاطه شده و یک سینی نقره ای خواهد بود. اگر کمی به عقب تر برگردیم میبینیم که مرسدس X کلاس دارای یک طراحی بدنه ی با ظرافت است و با نوار های پنجره ی فلزی و چرخ های آلیاژی تجهیز شده است. همچنین طراحان مرسدس X کلاس در این خودرو از فنر های برآمده، دستگیره های درب کروم و چراغ های عقب عمودی استفاده کرده اند. از ویژگی های دیگر این تراک X کلاس هم می توان به باربند سقف و میله ی چرخش عقب اشاره کرد.

 

تیزر مرسدس X کلاس قبل از رونمایی در 18 جولای منتشر شد

 

مرسدس فعلاً هیچ یک از مشخصات فنی این خودرو را بصورت رسمی اعلام نکرده است اما چیزی که مشخص است اینست که مرسدس X کلاس بر پایه ی شاسی بدنه روی چارچوب اسکلت بندی شده است. این نوع شاسی را قبلاً در خودرو هایی مثل نیسان ناوارا و رنو آلاسکان هم دیده ایم. اما با وجود این، مرسدس X کلاس دارای یک طراحی منحصر بفرد، بهینه سازی سیستم تعلیق سفارشی و یک فضای داخلی لوکس تر از تراک هاییست که آنها را نام بردیم. همانطور که گفتیم جزئیات و مشخصات فنی مرسدس X کلاس بسیار نا مشخص است اما گزارشاتی وجود دارد که بیانگر اینست که این تراک با انواع پیشرانه های چهار سیلندر و شش سیلندر ارائه خواهد شد. انتظار می رود که قدرت تولید شده در پیشرانه ی این خودرو بصورت استاندارد به چرخ های عقب آن منتقل شود اما سیستم تمام چرخ ها متحرک هم بصورت یک گزینه ی انتخابی در دسترس خواهد بود.

 

تیزر مرسدس X کلاس قبل از رونمایی در 18 جولای منتشر شد

 

هنوز مشخص نیست که مرسدس X کلاس در ایالات متحده ارائه خواهد شد یا خیر، چرا که کمپانی این ایده را قبل از دیدن موفقیت شورولت کلرادو و جی‌ام‌سی کانیون رد کرد. این شرکت در حال حاضر مشغول تحقیقات بازار است و این تحقیقات تعیین خواهد کرد که آیا مرسدس X کلاس به آمریکا می آید یا خیر.

 

 

 

 

منبع : carscoops.com

ترجمه : مجله ی شهرِ ماشین

 

نظرات :

دیدگاه خود را ثبت کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *