مجله ماشین

تازه های دنیای خودرو

دسته بندی

ویدئو : هوندا اودیسه مینی ون ۲۰۱۸ ، یک خودرو برای طرفداران میکی موس

هوندا اودیسه مینی ون ۲۰۱۸ ، یک خودرو که هدیه ایست برای طرفداران میکی موس. یک مینی ون منحصر بفرد و خیلی محدود!

هوندا اودیسه مینی ون ۲۰۱۸ برای شما ساخته می شود، بله یک خودرو برای شما که از طرفداران میکی موس هستید. پس وقت آن رسیده است که به هوندا اودیسه مینی ون ۲۰۱۸ تمام جدید، خوش آمد بگویید. از این مینی ون دوست داشتنی در همایش دیزنی D23 Expo که در تعطیلات آخر همین هفته در آناهایم کالیفرنیا برگزار می شود، رونمایی خواهد شد.

همین جا به این هم اشاره کنیم که کمپانی هوندا در دیترویت از مدل آکورد ۲۰۱۸ هم رونمایی کرد، در حالی که این کمپانی یک فراخوان برای تعداد ۲٫۱ میلیون دستگاه از مدل های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ در سراسر جهان، بخاطر امکان آتش گرفتن موتور این خودرو ها صادر کرده بود.

و اما دوباره به هوندا اودیسه مینی ون ۲۰۱۸ برگردیم، یک مینی ون منحصر بفرد دوست داشتنی با رنگ صورتی که برای جشن گرفتن مشارکت این کمپانی در مراسم دیزنی ABC و مسابقه ی خانوادگی “Disney Unlock the Magic Sweepstakes” که با مشارکت کمپانی هوندا و والت دیزنی برگزار می شود، ساخته شده است.

 

هوندا اودیسه مینی ون 2018 ، یک خودرو برای طرفداران مینی ون میکی موس

 

اما آیا این نسخه ی منحصر بفرد به کسی می رسد؟

برنده ی نفر اول خوش شانس این مسابقه ی خانوادگی، یک دستگاه هوندا اودیسه ی جدید و مجوز گذراندن تعطیلات در سرزمین دیزنی را به عنوان جایزه دریافت می کند. البته این را هم بگوییم که متأسفانه یک دستگاه هوندا اودیسه که به عنوان جایزه به نفر برنده داده می شود، این نسخه ی منحصر بفرد نیست و یک نسخه ی معمولی از این مدل است. هوندا اودیسه مینی ون ۲۰۱۸ هم در کانال دیزنی و برنامه ی “میکی و مسابقه دهندگان جاده ای”، نقش یک میهمان ویژه را بازی خواهد کرد.

سوزی راسیک، معاون بخش بازاریابی این شرکت درباره ی این خودرو می گوید :

 

ما به این مفتخریم که هوندا اودیسه مینی ون ۲۰۱۸ را برای همکاری و مشارکت در دیزنی ABC، با الهام از شخصیت دوست داشتنی و فراموش نشدنی “میکی موس” ساخته ایم.

 

قسمت ناراحت کننده ی این بخش اینست که اودیسه مینی ون ۲۰۱۸ یک نسخه برای فروش نیست و فقط قسمتی از خانه ی میکی موس است که در آناهایم برای این طرفداران این شخصیت کارتونی به نمایش خواهد در آمد. در کنار این خودرو ، مجموعه ای از لباس های نمادین میکی موس و لوازم آن که در سراسر این سال ها جمع آوری شده است هم، در این نمایشگاه وجود دارد.

در آخر هم باید بگوییم که مدل اودیسه ۲۰۱۸ در نمایشگاه امسال دیترویت شروع بکار کرد. این خودروی خانوادگی بهترین فروش در بخش مینی ون در امریکا را برای هفتمین سال، به خود اختصاص داده است.

 

 

 

 

منبع : motortrend.com

ترجمه : مجله ی شهر ماشین

نظرات :

دیدگاه خود را ثبت کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *