مجله ماشین

تازه های دنیای خودرو

دسته بندی

ویدئو : بازگشت همستر های کیا در ویدیو کلیپ تبلیغاتی کیا سول سوپرشارژر

چه طرفدار کیا باشید چه نباشید، غیر ممکن است که این موجودات کوچک و جالبی که کیا در هشتمین ویدیو کلیپ تبلیغاتی خود مربوط به کیا سول سوپرشارژر از آنها استفاده کرده را دوست نداشته باشید. در این ویدیو کلیپ تبلیغاتی جذاب و جالب، همستر های دوست داشتنی آماده ی خوش آمد گویی به عضو جدید خانواده شان هستند که در شروع پر سر و صدای زندگی اش، تصمیم می گیرد همه را به دردسر بیاندازد و از بخش زایمان بیمارستان فرار کند، تا بتواند به خانواده اش برسد و همراه با آنها، در کیا سول سوپرشارژر از یک رانندگی خانوادگی در اطراف شهر لذت ببرد.

 

بازگشت همستر های کیا در ویدیو کلیپ تبلیغاتی کیا سول سوپرشارژر

 

قلب تپنده ی کیا سول سوپرشارژر یک موتور ۱٫۶ لیتری GDI است که قدرتی معادل ۲۰۱ اسب بخار و گشتاوری معادل ۲۶۵ نیوتن متر را برای این خودرو فراهم می کند. این قدرت تولید شده توسط یک گیربکس ۷ سرعته ی اتوماتیک جفت کلاچ به چرخ های جلوی کیا سول سوپرشارژر منتقل می شود. این بدیهیست که این مدل قدرتمند ترین نسخه در دسته ی خودش است بطوریکه واحد ۱٫۶ لیتری تنفس طبیعی این خودرو ۱۳۰ اسب بخار و واحد بزرگتر ۲٫۰ لیتری ۱۶۱ اسب بخار قدرت را به کیا سول سوپرشارژر تزریق می کند.

 

بازگشت همستر های کیا در ویدیو کلیپ تبلیغاتی کیا سول سوپرشارژر

 

از لحاظ عملکرد، کیا سول سوپرشارژر هفت و نیم ثانیه فرصت می خواهد تا به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و رانندگان این مدل دوست داشتنی می توانند آن را با حداکثر سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت برانند و از رانندگی با ماشین خود لذت ببرند.

کیا سول توربو ۲۰۱۷ برای یک مدت زمان محدود در دسترس است و در ایالات متحده دارای قیمت پایه ی ۲۲,۸۰۰ دلار می باشد. باید بگوییم که کیا سول توربو ۲۰۱۷ مدلی مخصوص ایالات متحده نیست و در سایر نقا جهان در دسترس است. نقاطی مثل اروپا، جایی که این خودرو در سال گذشته شروع بکار خود را در نمایشگاه پاریس جشن گرفت.

شما را به دیدن این ویدیو کلیپ تبلیغاتی جالب دعوت می کنیم.

 

 

 

 

منبع : motor1.com

ترجمه : مجله ی شهرِ ماشین

نظرات :

دیدگاه خود را ثبت کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *