مجله ماشین

تازه های دنیای خودرو

دسته بندی

ویدئو : لندروور دیسکاوری اسپرت جدید و مسابقه با سگ های هاسکی

لندروور دیسکاوری اسپرت جدید برنده می شود یا سگ های هاسکی؟

لندروور دیسکاوری اسپرت جدید با بهترین دوستان انسان در فنلاند ملاقات کرد تا در یک مسابقه خود را به چالش بکشد و خیال لندروور از لحاظ توانایی های آفرود و رانندگی در مسیر های سخت هم نسبت به این خودروی شاسی بلند لوکس جمع و جور راحت شود. لورا کاریانن، قهرمان سورتمه رانی مسافت متوسط فنلاند همراه با تیم سگ های هاسکی ۶ نفره اش، در مقابل لندروور دیسکاوری اسپرت جدید با پیشرانه ی ۲٫۰ لیتری ۴ سیلندر با قدرت ۲۸۶ اسب بخار ایستاد، تا در تونل Vesileppis Ski با هم به مسابقه و رقابت بپردازند. برای دیدن این مسابقه با مجله ی شهر ماشین همراه باشید.

 

لندروور دیسکاوری اسپرت جدید و مسابقه با سگ های هاسکی

 

لندروور دیسکاوری اسپرت جدید و تیم ۶ نفره ی سگ های هاسکی، برای یک رقابت سرعت در یک تونل برفی در مقابل هم قرار گرفتند که در ارتفاع ۱۱۵ فوتی زیر زمین در فنلاند ایجاد شده است. این مکان همیشه در دمای ثابت ۲۸٫۴ درجه فارنهایت نگه داری می شود تا در طول تابستان هم عمق برف ۰٫۸ اینچی آن برای تمرینات و مسابقه های ورزش های زمستانی حفظ شود.

 

لندروور دیسکاوری اسپرت جدید و مسابقه با سگ های هاسکی

 

کارل ریچاردز، مهندس جگوار لندروور و راننده ی دیسکاوری اسپرت جدید در این مسابقه می گوید :

 

مسیر های برفی یکی از سخت ترین و پر حادثه ترین مسیر ها هستند که رانندگان در سراسر جهان را به دردسر می اندازند و در معرض خطر قرار می دهد و باعث تصادف آنها می شود. اما لندروور دیسکاوری اسپرت جدید با این مسابقه ثابت می کند که در این شرایط حتی می تواند از سگ های اسکیمو هم راحت تر باشد و با امنیت و سرعت تمام به راهش ادامه دهد.

 

همچنین می افزاید :

 

فناوری کمکی واکنش سطحی “Terrain Response” و سیستم هوشمند چهار چرخ متحرک، این اطمینان را می دهد که این شاسی بلند لوکس جمع و جور وقتی پای به رانندگی آفرود میگذارد، در کلاس خود بهترین است.

 

برای شروع این مسابقه، دیسکاوری و سگ ها در جهت مخالف هم قرار می گیرند. برای اجرای منصفانه ی همه چیز، در مسیر دیسکاوری چند بلوک یخ بعنوان مانع قرار گرفته است که این خودرو باید از روی آنها عبور کند.

 

لندروور دیسکاوری اسپرت جدید و مسابقه با سگ های هاسکی

 

ما به شما نمیگوییم که در این رقابت لندروور دیسکاوری اسپرت جدید برنده می شود یا تیم سگ های هاسکی لورا کاریانن و برای فهمیدن برنده ی این مسابقه خودتان ویدیویی که در پایین قرار دارد را ببینید، هرچند که حدس زدن نتیجه آسان است!

 

 

 

 

 

منبع : motortrend.com

گردآوری : مجله ی شهر ماشین

 

نظرات :

دیدگاه خود را ثبت کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *